Firma IbN Inspired by Nature powstała z połączenia pasji oraz wiedzy. Wykwalifikowana kadra oraz umiejętności reagowania na oczekiwania rynku sprawiły, że udało nam się stworzyć firmę świadczącą najwyższej jakości usługi oraz wychodzącą naprzeciw potrzebom konsumentów. Misją firmy jest tworzenie kosmetyków z myślą o bezpieczeństwie dla skóry i szacunku do środowiska.

Naszą działalność prowadzimy w dwóch kierunkach. Zajmujemy się tworzeniem kosmetyków na zlecenie klienta, jak również rozwojem marki własnej.

Podążając za naszym mottem „Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić” (Walt Disney) wspieramy ludzi, którzy tak jak my chcą żyć w zgodzie z naturą, pragną stworzyć przyjazne dla człowieka naturalne kosmetyki. W naszych recepturach nie stosujemy silikonów, parabenów, sztucznych barwników. Naszym klientom oferujemy pomoc, wiedzę oraz doświadczenie.

Wizytówką marki kosmetyków IbN Inspired by Nature jest zawartość naturalnych surowców oraz ekstraktów pochodzących z roślin z terenów Ameryki Południowej. Dbamy o to, aby nasze kosmetyki miały możliwie krótki skład i jednocześnie cechowały się wysoką skutecznością. W trosce o środowisko ograniczamy ilość zbędnych opakowań. Nasze produkty nie są pakowane w kartoniki zewnętrzne, nie opakowujemy ich również w dodatkową folię. Kosmetyki IbN nie są testowane na zwierzętach oraz nie mają w swoim składzie żadnych składników pochodzenia odzwierzęcego.

Naszym najważniejszym celem jest zadowolenie oraz zaufanie klientów.